Caddebet

Caddebet Aktif Giriş Adresine Ulaş!

Caddebet Para Çekme

Tıkla Caddebet’e Giriş Yap!

Caddebet para çekme işlemlerinizin tamamında, papara, havale, bitcoin,qr kod gibi seçenekler vardır. Kazandıklarını çekmek istediğinizde, çekim yapmak isteyen kişinin siz olduğunuzu doğrulayabilmemiz için cep telefonunuza bir onay kodu gönderilmektedir. Size gelen kodu, sitede ilgili yere girdikten sonra çekmek istediğiniz TL miktarını belirliyorsunuz. Ardından işlemi nasıl gerçekleştirmek istediğinizi seçiyorsunuz.

Papara gibi elektronik işlem seçeneği sunan bankacılık uygulamalarıyla para çekme işlemleri 30 dakika içerisinde gerçekleşmektedir. Kredi veya banka kartınıza paranızın yatmasını istiyorsanız da 1 iş günü içerisinde paranız hesabınıza aktarılmış olacaktır. İşlemlerde güvenilir ve hızlı olmayı esas alan Caddebet hiçbir kesintiye uğramadan paranızı çekebilmenizi sağlamaktadır.

Caddebet Para Çekme Seçenekleri ve Limiti

Caddebet para çekme işlemlerinde kullanabileceğiniz onlarca farklı seçenek bulunmaktadır. Visa ve mastercard kullanıcıları için 1 iş günü içerisinde işlem gerçekleştirilirken, ininal ve paypal gibi elektronik hesabı olan kullanıcılarımız için bu süre 30 dakikaya düşmektedir. Transfer sırasında bir alt ve üst limit ile karşılaşacaksınız.

Firma politikası gereği minimum 200 TL ile maksimum 10 000 TL arasında para çekme talimatınızı aynı gün içerisinde kesintisiz bir şekilde gerçekleşmektedir. Eğer çok daha yüksek miktarda çekim talimatı oluşturmak isterseniz, Caddebet müşteri temsilcilerimi sizinle irtibata geçiyor ve bir ödeme planı oluşturuyorlar.

Caddebet Para Çekme Süresi

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi; Caddebet para çekme süreci sizlere daha hızlı ve güvenilir finansal olasılıklar sunmaktadır. Eğer paranızı kayıtlı elektronik bankacılık hesap numaraları vasıtası ile çekmek isterseniz yalnızca 30 dakika içerisinde paranız hesabınıza yansıyacaktır. Bu süre site yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Eğer kredi kartınız veya hesap kartınız aracılığı ile paranızı tahsil edebilmek istiyorsanız bu süre maksimum 1 iş günü olarak ayarlanmıştır.

Hiçbir banka hesabı kullanmıyorum, yahut siteye para yatırma işlemini gerçekleştirdikten sonra banka hesaplarım bloke edildi bu yüzden sitede ki paramı çekemiyorum diye endişelenmeyin. Caddebet kullanıcılarınızı mağdur etmemek adına havale ve eft işlemlerini de anlaşmalı firmalar ile gerçekleştirmektedir. Cep telefonunuza göndereceğimiz kod ile kartsız bir şekilde dilediğiniz ATM sayesinde paranızı çekebileceksiniz.